İzomax Pvc

Bitümlü su yalıtım örtüleriyle tüm iklim şartları için en uygun çözümler sunan İzomaks, dünyada ilk kez PVC taşıyıcıLı bitümlü membran üreterek alanında yeni bir çığır açtı.

Çok yüksek ve çok düşük ısılara dayanıklı sağlam yapısı ve esnekliğiyle İzomax PVC, bitümlü su yalıtım örtüleri arasında avantajlarıyla öne çıkıyor. Hem yüzeye, hem de birbirine, gelişmiş bitüm tabakasıyla yapışan İzomax PVC, mukavemeti yüksek taşıyıcısı sayesinde hem uzun ömürlü izolasyon hem de uygulamada kolaylık sağlıyor.

PVC taşıyıcılı İzomax PVC bitümlü membran, uygulandığı yapıların temel, çatı ve su alabilen duvarlarında üstün performansıyla tam su yalıtımı sağlar, yapıyı çürüme ve korozyondan korur. Kullanım alanlarını sağlam ve esnek taşıyıcısından dolayı maksimum düzeye çıkarmış olan İzomax PVC, PVC'nin ve asfaltın izolasyon özelliklerini bir arada sunan benzersiz bir üründür. Her iki malzemenin tüm avantajlarını ortaya çıkaran ve muhtemel olumsuzlukları ortadan kaldıran özelliklere sahiptir.

Su izolasyonunun gerektiği tüm zeminlerde kullanılabilen İzomax PVC, yanmayan, alev almayan taşıyıcı yapısı ile iş yükünü hafifletir, uygulama hatalarından doğan zararları minimum düzeye indirir.

SON EKLENEN ÜRÜNLER