İzomax Easy

PVC ve polyester keçe taşıyıcılı bitümlü su yalıtım örtüsü İzomax Easy, kendinden yapışma özelliğiyle şaluma alevi kullanmadan uygulanarak, yanma yoluyla delinme ve benzeri sorunların önüne geçmektedir, izomax Easy, tüp kullanımı, nakliye, hamaliye maliyetlerini sıfıra indirerek genel işçilik maliyetlerini düşürür ve uygulamalarda çok büyük oranda zaman tasarrufu sağlar.

Su geçirmezliği, yapı hareketlerine uyum sağlayan esneklik ve kendinden yapışma özellikleriyle rahatlık sağlayan izomax Easy, eğimli yüzeylerde de tam bir kolaylık performansı sağlar. Ahşap, metal, cam, plastik, sıva ve beton gibi birçok yüzeye kendiliğinden yapışma mukavemetine sahip olmasıyla en rahat ve kullanım alanı en geniş su yalıtım örtüşüdür.

Bitümle temasa uygun,yüksek ve düşük sıcaklıklarda uygulanabilen, kendinden yapışkanlı diğer membranlardan farklı olarak her iki tarafında da sökülebilir folyo tabaka olan, hava koşullarının doğrudan etkilerine karşı korunaklı ve kullanım alanı çok geniş olan İzomax Easy, ekonomik bir ürün olmasından dolayı çokça tercih edilmektedir.

SON EKLENEN ÜRÜNLER