PLUS-GRİ/DENİZ-PLUS BLACK

Deniz-Plus Gri ; Grafit Katkılı Isı Yalıtım Levhaları genleştirilmiş polistiren esaslı olup TS EN 13163 nolu Yalıtım Mamülleri  Binalar için-Fabrikasyon Olarak İmal Edilen Genleştirilmiş Polistiren Köpük-Özellikler standardına uygun olarak üretilmiştir.

Rengini yapısındaki Grafitten alan Deniz Plus-Gri; yapısındaki bu grafit sayesinde ısı ışınımını yansıtarak, yalıtım kabiliyetini önemli ölçüde arttırmaktadır. Çevre dostu Deniz Plus Gri yalıtım malzemeleri, CFC, HCFC, HFC ya da diğer halojenli hücre gazlarını içermez. Bu malzemeler hücre gazı olarak hava içerir ve bu da, yapı ayakta kaldığı sürece, ısı iletkenliğinin korunmasını garanti eder. Özellikle yaşlanma etkilerine ve küfe karşı dirençli yapısı, Deniz Plus-Gri yalıtım malzemelerini uzun vadeli, dayanıklı, güvenli bir ısı yalıtım çözümü yapmaktadır.

Deniz-Plus Black karbon katkılı ısı yalıtım levhalarıdır. Kloro-Floro-Karbon gaz ve türevlerini içermez.Deniz-Plus Black; daha hafif ve serttir ayrıca düşük yoğunlukta düşük sıcaklık iletkenliğini sağlarken akustik özelliğide sağlar önemli bir özelliğide geri dönüşüm özelliği olması ve kolay dönüşmesidir.

SON EKLENEN ÜRÜNLER